Działalność prowadzimy od 1991r., byliśmy jedną z pierwszych prywatnych firm zarejestrowanych na terenie Sochaczewa. Pomysłodawcą i założycielem firmy był Pan Tadeusz Wrzesiński. W początkowych latach świadczyliśmy usługi przede wszystkim z zakresu chłodnictwa a obszar naszej działalności obejmował dawne województwo skierniewickie.

W 1995r. firma zrealizowała pierwszą dużą inwestycję dla Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Polegała ona na wykonaniu kompleksowej instalacji chłodniczej wraz z dostawą i montażem urządzeń. Systematycznie rozszerzaliśmy obszar naszej działalności na województwo mazowieckie i łódzkie oraz rozbudowaliśmy dział klimatyzacji. Od 2003r. działamy jako spółka kapitałowa Frigo Holdings Sp. z o. o.

W latach 2003-2004 byliśmy bezpośrednim importerem sprężarek pół hermetycznych Frascold. Naszym pierwszym dużym dostawcą sprzętu klimatyzacyjnego była firma VIDICON z którą współpracowaliśmy w latach 2005-2010 będąc jednym z największych dystrybutorów marki Electra. W 2006 roku podpisaliśmy pierwszy w historii firmy kontrakt z firma z zagranicy PACKO INNOX NV dla której do grudnia 2010r. instalowaliśmy zbiorniki chłodnicze.

W 2008r. zaczęliśmy świadczyć usługi z zakresu wentylacji i przygotowaliśmy kompleksowa ofertę dla klientów sieciowych w zakresie serwisu chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji na terenie całego kraju. Pierwszą umowę z klientem sieciowym podpisaliśmy w 2009r. a w 2010r. mieliśmy w stałym serwisie pierwszych 220 obiektów. Do 2014 r. liczba ta wzrosła do ponad 700 obiektów . W dziedzinie klimatyzacji w latach 2010-2014 naszym największym dostawcą była firma SPS KLIMA dystrybutor sprzętu SANYO, McQuay oraz Midea. Aktualnie nie preferujemy współpracy z jednym dystrybutorem i współpracujemy z kilkoma dostawcami sprzętu chłodniczego i klimatyzacyjnego, co potwierdzają posiadane przez nas autoryzacje.

Od 2014r. jesteśmy aktywnym członkiem Krajowego Forum Chłodnictwa. Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne w zakresie substancji zubożających warstwę ozonową. W marcu 2016r. uzyskaliśmy F Gazowy certyfikat dla przedsiębiorców w zakresie instalowania oraz konserwacji lub serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła. Nasi pracownicy posiadają indywidualne F Gazowe certyfikaty dla personelu. Mamy też podpisaną umowę z Fundacją Ochrony Klimatu PROZON w zakresie odzysku i zagospodarowania odpadów czynników i olejów chłodniczych.

Dzięki wieloletniej praktyce oraz dbałości o wysoki poziom usług pozyskaliśmy bardzo dużą liczbę stałych, zadowolonych klientów. Systematycznie zwiększamy też zatrudnienie i stawiamy na wykwalifikowany personel.