Dołącz do naszego zespołu

Frigo Holdings dba o wysoką jakość świadczonych usług. Jakość ta wynika z wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Stań się jednym z najważniejszych elementów naszego sukcesu.

Szanowni Państwo, dla osób zainteresowanych oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i wieloletniej obecności na rynku
  • profesjonalne warunki pracy (samochód służbowy wraz z wyposażeniem)
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Kosztorysant / Inżynier HVAC

Miejsce pracy: Sochaczew

Zadania:

  • przygotowywanie kosztorysów ofertowych
  • opracowywanie budżetów ofertowych i ekonomicznych
  • negocjacje ofert z dostawcami sprzętu
  • doradztwo techniczne (w zakresie HVAC)
  • prowadzenie negocjacji kontraktów zakupowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mechanika i budowa maszyn, inżynieria sanitarna)
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analizy danych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. Nr 133 poz. 883

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem adresu mailowego kontakt@frigoholdings.pl W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu Wojciech Wrzesiński tel. 601 252 457

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Miejsce pracy: na terenie całego kraju

Zadania:

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • diagnoza awarii i naprawa urządzeń
  • wsparcie techniczne dla klientów
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra wiedza techniczna z zakresu naprawy urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość rynku wentylacji i klimatyzacji
  • zaangażowanie i dyspozycyjność

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.